oo
 

Firmamız 1975 yılında çok ortaklı bir şirket olarak kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında tarım aletleri, elektronik ve telekomünikasyon sanayiine hassas parçalar üretmiştir. 1987 yılından itibaren firmamız Kavsan® Plastik ve Metal San.Tic.Ltd.Şti. olarak yeniden yapılanmış ve plastik mutfak ve ev gereçleri üzerine yoğunlaşmıştır.

Kavsan®, müşteri istekleri doğrultusunda plastiğin yanı sıra seramik ve ahşap grubunda da yeni ürünler tasarlayarak ev eşyaları yelpazesini genişletmiş ve bunları siz değerli müşterilerimize sunmuştur.

Şirketimiz, gün geçtikçe satış noktalarını daha da genişleterek, yurt içinde geniş bir müşteri portföyü oluşturmuş, yurt dışında ise Avrupa, Amerika, Afrika ve Orta Asya’daki birçok firmaya yaptığı ihracat ile her geçen gün kalite ve kapasitesini geliştirmiştir.

Kavsan®, geniş ve yenilenmiş makine parkuru ile kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, en iyi fiyatla ve en kısa zamanda müşteri isteklerine sınırsız cevap vermeyi hedeflemiştir. Bugüne kadar alınmış olan isim tescil patenti, endüstriyel tasarım patentleri ve sağlık bakanlığından alınan izin belgesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

20 yılı aşkın süredir Zücaciye ve Plastik sektörüne hizmet veren Kavsan® ,2004 yılında
K-Crystal markası ile hediyelik eşya sektörüne de girmiştir.

 
 
 
   
   
   
 
 
   
 
   
   
   
   
   
 
Punto Ajans